HAKKIMDA

19 Haziran 1991’de Kıbrıs’da doğdum. 2013’de Yakın Doğu Üniversitesi ”Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan” mezun oldum. 15 yılı aşkın süredir Vücut Geliştirme ve Fitness branşıyla ilgileniyorum. Yaklaşık 13 yıldır Personal Trainer olarak hizmet veriyorum.

Küçük yaştan beri sporun hayatımda önemli bir yeri olmuştur. 4 yaşında Cimnastik’le başlayan spor maceramdan sonra çeşitli branşlarda eğitimler alarak deneyimler kazandım. 2002 yılında ilk gözde sporum Bisikletçilikti. Yaklaşık 5 yıl profesyonel olarak pedal çevirdim ve birçok başarıya imza atarak, ödüller kazandım.

Fitness ile 2007 yılında tanıştım. Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun KKTC’de düzenlemiş olduğu antrenörlük eğitim programının yanı sıra, sporu ve sağlıklı yaşamı destekleyen birçok seminere katıldım. 5 farklı spor merkezinde Fitness danışmanı olarak çalıştım. 2009 yılında İskele Festivali Yılın Genç Erkeği güzellik yarışmasında 1.Seçildim ve Modelliğe giriş yaptım. 2010 Yılı Bay Kuzey Kıbrıs yarışması 4.sü oldum, ardından çeşitli güzellik yarışmalarında Jüri olarak da görev aldım. 2012 yılında KKTC’de düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonasına katıldım, +70 Kategorisinde KKTC Fitness Şampiyonu olarak mesleğimi taçlandırmış oldum, ardından 3 farklı yerel kanalda TV programına katıldım. 2013 yılında İngiltere Holborn’da dil eğitimi aldım ve Avrupa’daki önemli spor tesislerini gezerek antrenman yapma fırsatı yakaladım. 2014 yılında Türkiye İstanbul’da yaşamaya ve mesleğime burada devam etmeye karar verdikten kısa bir süre sonra, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonasına Katıldım. 56 kişinin katıldığı Türkiye Gençler Atletik Fizik 4.sü oldum. Ardından Men’s Fitness Haziran ayı Fit Model 1.si seçildim. 2017’de SOME MEN dergisinin Some Men of Personal Training konuğu oldum, dönemin en iyi antrenörleri arasında dergiye çıktım. 2018’de Letgo reklam filminde oynadım. Türkiye’nin en iyi Mat ve Reformer Pilates eğitimlerini veren 21Way Pilates Akademinin kapsamlı eğitim programına, TRX Fonksiyonel Egzersiz eğitim programına ve Athletic House Academy nin düzenlediği Medikal Fitness eğitim programına katıldım. 8 yıldır İstanbul – Bahçeşehir’de Freelance Personal Trainer olarak hizmet veriyorum.

sık sorulan sorular

Aklınıza takılanlar ve merak ettikleriniz

Uzaktan eğitim, bulunduğunuz spor salonu veya ev ortamında sizin şart ve koşullarınıza uygun şekilde düzenlenen programları kapsar.
Bu programlar hazırlanırken, size kayıt esnasında gönderilen üyelik anketi incelenir. Bu anket güncel formunuz ve hedeflerinizden oluşur.
Kişiye özel hazırlanan programlarınızı, eksiksiz şekilde uygulayarak, kısa zamanda gözle görülür sonuçlar alacağınıza emin olabilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan programlarla; antrenör gözetiminde olup, zaman kaybı yaşamadan, verimli ve motive bir şekilde çalışır, böylece verdiğiniz emeğin karşılığını sonuna kadar almış olursunuz.

Programlar sizinle ilgili tüm bilgileri içeren üyelik anketi içerisinde vereceğiniz cevaplara, güncel durumunuza ve hedeflerinize göre hazırlanır.

Uzaktan eğitim paketlerinden birini seçtikten sonra, üyelik anketiniz detaylı bir şekilde inceleniyor ve kişiye özel programlar olduğu için en geç 1 hafta içerisinde hazırlanıyor.

Herkesin beslenme şekli farklı olduğundan dolayı, sevdiğiniz sağlıklı yiyecekler göz önünde bulundurularak öğünleriniz hedefinize ve bütçenize uygun şekilde hazırlanacaktır.

Program içerisinde merak ettiğiniz veya aklınıza takılan tüm soruları aynı gün içerisinde, açıklayıcı ve anlaşılır bir dille Whatsapp üzerinden veya E-Posta yoluyla cevaplıyorum. Her iki yollada bana ulaşabilirsiniz.

Hazırlayacağım programlara düzenli ve istikrarlı bir şekilde uyduğunuz sürece değişim kaçınılmaz olacaktır. (Hormonal veya metabolik rahatsızlığı olan kişiler için aynı gelişim söz konusu değildir.)